Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Tallinna opositsioon: ootame kohtumiselt Savisaarega konstruktiivsust

A +A -Print

Tallinna linnavolikogu opositsioonierakondade esimeeste sõnul soovivad nad kohtuda Savisaarega, et leida konstruktiivsed lahendused Tallinna linna peamistele probleemidele.

Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimehe Õnne Pillaku sõnul arutasid volikogu opositsioonierakonnad linnapea kutset, kus ta avaldas soovi linnavolikogu fraktsioonide esimeestega kohtumiseks. «Kui linnapea oli oma kutses siiras ning on tõesti valmis koostööd tegema ja meie ettepanekutega arvestama, siis oleme nõus temaga kohtuma,» selgitas Pillak.

«Saatsime täna linnapeale vastuse, et leppida kokku kohtumiseks sobiv aeg,» märkis Pihlak. «Opositsiooni jaoks on peamine küsimus Tallinna finantsolukord ja eelarve prioriteedid. Oleme korduvalt juhtinud tähelepanu linnaeelarve ebamõistlikule kasutamisele, kus elanike päris probleemide lahendamise asemel eelistatakse eksklusiivteenuste, näiteks Tallinna TV rahastamist. Kui linnapea lõpuks ometi tahab opositsiooniga koostööd teha ja meie ettepanekutega arvestada, siis meie oleme valmis neid koostöökohti välja pakkuma.»

IRL-i fraktsiooni esimehe Toivo Jürgensoni hinnangul soovitakse linnapealt saada vastuseid mitmetele olulistele küsimustele. «Põletavaid teemasid on Tallinnas palju, alustades tänavate ja teede ebanormaalselt halvast olukorrast ning lõpetades noorte sporditegevuse ja huvihariduse alarahastamisega,» ütles Jürgenson. «Seepärast ootame linnapealt selgitust, millal lõpetatakse massiline maksumaksja raha matmine propaganda alla ja hakatakse tegelema linlaste jaoks tõeliselt oluliste valdkondadega.»

Sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsiooni esimees Jaak Juske toonitas lasteaedade küsimust. «Lasteaedade rahastamine on kohaliku omavalitsuse ülesanne,» mainis Juske. «On lubamatu, et Tallinn ei ole ikka veel suutnud tagada kõigile soovijatele lasteaiakohta ning laseb lasteaiahoonetel laguneda. Ootame, et linnavalitsus seaks haridusvaldkonna rahastamise prioriteediks.»

Tallinna linnavolikogu opositsioon soovib linnapeaga kohtuda 19. mail linnavolikogu istungi eel.
 

Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik