Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Värskendamiseks tõmba
:
Avaldatud:

Kadrioru park on sotsiaalsete töökohtade projektiga rahul

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

Kadrioru Pargi direktori Ain Järve sõnul õigustasid möödunud aastal ettevõtte juurde loodud sotsiaalsed töökohad ennast igati.


Eelmisel aastal loodi asutuse Kadrioru Park juurde 175 sotsiaalset töökohta pargivahtidele ja abitöölistele. Eelmise aasta karmile talvele järgnenud ülisoe suvi tõstis väga kõvasti parkide ja haljasalade koormust, sest inimesed hakkasid neid väga tihedalt külastama,» rääkis Järve Tallinna tööbüroo avamisel.

Ta lisas, et tänu sotsiaalsetele töökohtadele võetud töötajatele sai ettevõte väga positiivset tagasisidet. Inimesed panid tähele, et nende kodukandi parkide ja haljasalade olukord on läinud paremaks.

«Teine positiivne moment on sära tööd saanud inimeste silmades. Nende kirg ja tahe teha tööd oli samuti muljetavaldav. Inimestel taastus eneseväärikus, sest nad said tehtud töö eest kindlat palka. Mina pean eelmise aasta sotsiaalsete töökohtade projekti igati kordaläinuks ja vajalikuks,» lausus Järve.

«Ühiskonnal tuleb leida vahendid, et toetada ja aidata neid inimesi, kes on jäänud elu hammasrataste vahele koondamiste ja ettevõtete likvideerimiste tõttu. Sellele projektile soovin küll pikka eluiga,» ütles pargi direktor.
 

Märksõnad:kadrioru parksotsiaalsed töökohadain järve
Sponsoreeritud artiklid
KRIMI
Valimiste järelkajad
Üritused Tallinnas
Nädala nael
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik