Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Saabuv kultuuripealinn muudab ühissõidukite liiklust

A +A -Print
Uwe Gnadenteich

31. detsembril toimub Estonia puiesteel ja Teatri väljakul «Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011» avatseremoonia, millega seoses suletakse alates kella 18-st kuni 1. jaanuari kella kuueni hommikul liiklusele nii Teatri väljak kui ka Estonia puiestee.


See toob kaasa mitu muudatust ühissõidukite marsruutides, teatas Raepress.

Bussiliinid nr 67 ja 68 lõpetavad ja väljuvad Kunstiakadeemia peatusest. Bussiliin nr 54 teeb peatuse ja tagasipöörde Rävala puiesteel, pärast parempööret Lauteri tänavalt. Buss nr 15 väljub Viru bussiterminalist, sõidab mõlemal suunal mööda Laikmaa tänavat ning Teatri väljakut ei läbi.

Liinide nr 16, 17 ja 17A bussid sõidavad kesklinna suunal mööda Lauteri tänavat, Rävala puiesteed, Laikmaa tänavat, Gonsiori tänavat, Raua tänavat, Pronksi tänavat, Narva maanteed, Pärnu maanteed ja Vabaduse väljakut. Täiendavad peatused tehakse Rävala puiesteel pärast Lauteri tänava ristmikku paiknevas ajutises peatuses, Gonsiori tänaval autobussiliinide nr 3, 20, 20A, 31, 53 ja 56 Kunstiakadeemia peatuses ja Pärnu maanteel autobussiliinide nr 40 ja 48 Viru peatuses.

Liinide nr 16, 17, 17A bussid sõidavad kesklinnast väljuval suunal mööda Estonia puiesteed, Kentmanni tänavat.

Liinide nr 14, 18, 40 ja 48 autobussid sõidavad kesklinna suunal mööda Estonia puiesteed, Kentmanni tänavat ja Laikmaa tänavat. Täiendav peatus tehakse Rävala puiesteel pärast Lauteri tänava ristmikku paiknevas ajutises peatuses.

Ekspressliinide nr 9, 11 ja 46 bussid sõidavad Vabaduse väljakuni. Lõpp-peatus on Kaarli puiesteel autobussiliinide nr 22 ja 46 Vabaduse väljak peatuses.

Liinide nr 20 ja 20A bussid sõidavad kesklinna suunal mööda Estonia puiesteed, Kentmanni tänavat, Rävala puiesteed, Laikmaa tänavat ja Gonsiori tänavat. Täiendav peatus tehakse Rävala puiesteel peale Lauteri tänava ristmikku paiknevas ajutises peatuses.

Trollibussiliinid nr 1, 2, 3 ja 6 lõpetavad Tõnismäe peatuses ja keeravad ümber Kaarli kiriku tagasi.
 

MärksõnadkultuuripealinnEuroteatri väljak
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik