Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Lõugas ja Songisepp lahkusid transpordiametist

A +A -Print

Tallinna transpordiameti liiklusteenistus jäi ilma kahest staažikast liikluseksperdist – pistiseskandaali sattunud Vello Lõugas vallandati ning ise lahkus Mati Songisepp.

«Vello Lõugase vabastasime meie initsiatiivil usalduse kaotamise tõttu,» ütles transpordiameti juht Andres Harjo Postimees.ee’le. Otsus langetati eelmise nädala alguses.

Septembri algul esitas kaitsepolitseiamet Lõugasele kahtlustuse pistise võtmises ning seejärel viis Harjo Lõugase esialgu madalamale ametikohale – vabastas osakonna juhataja teenistuskohustustest ja pani osakonna koosseisuvälisele peaspetsialisti ametikohale.

Mati Songisepp oli aga juba ammu ise esitanud lahkumisavalduse, mida põhjendas kehva tervisega. «Songisepp oli pikemat aega haiguslehel, esitas vahepeal lahkumisavalduse, me hoidsime seda küll kinni, aga kuna menetlusaeg sai otsa, olime sunnitud alla kirjutama,» rääkis Harju. Avaldus allkirjastati selle nädala algul.

«Nii et ega ma Mati Songisepaga polegi rääkida saanud,» tõdes ameti juht.

Nädal pärast Lõugast võttis kapo ette ka Mati Songisepa ning esitas temalegi kahtlustuse pistise võtmises. Songisepp oli juba siis töölt eemal haiguslehel.

«Ega loodus ei salli tühja kohta,» lisas Harjo selle kohta, kes nüüd liiklusteenistust ja liikluskorralduse osakonda juhtima hakkavad. «Mul on plaanis liiklusteenistuse väike struktuurimuudatus, teen enne selle ära, siis otsin uued inimesed.»

Märksõnadvello lõugasMati Songisepptranspordiamet
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik