Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Tallinna koalitsiooninõukogu kiitis Belobrovtsevi kandidatuuri heaks

A +A -Print
Raul Sulbi

Tallinna koalitsiooninõukogu kiitis täna heaks Sotsiaaldemokraatliku Erakonna liikme Vadim Belobrovtsevi kandidatuuri abilinnapea kohale.

«Kiitsime tema kandidatuuri heaks,» kinnitas Tallinna linnavolikogu esimees Toomas Vitsut Postimees.ee'le.

«Leppisime kokku, et enne 18. novembri linnavolikogu istungit tuleb ta ja tutvustab ennast ja oma vaateid ka keskfraktsiooni ees ning ma usun, et probleeme ei tohiks tekkida,» rääkis Vitsut.

Jüri Pihl saab tema hinnangul endale väärilise ametijärglase. Belobrovtsev kinnitatakse ametisse linnavolikogu 18. novembri istungil.

Belobrovtsev  hakkab Tallinna linnavalitsuses kureerima valdkondi, millega tegeleb praegu Jüri Pihl ning milleks on Tallinna ja riigi õigusaktide täitmise kontroll, ehitusjärelevalve, miljööväärtuslike alade järelevalve, heakorra kontroll, tänavakaubanduse- ja turgude järelevalve, taksokontroll, säästva arengu küsimused ning Tallinna linnavalitsuse esindamine Euroopa Liidu regioonide komitees. Sotside ridadest tulevale abilinnapeale allub ka munitsipaalpolitsei.

Belobrovtsev nimetati sotside kandidaadiks abilinnapea kohale pärast seda kui oktoobri keskel toimunud SDE esimehe valikul senine partei esimees ja Tallinna abilinnapea oma koha Sven Mikserile kaotas, misjärel teatas ta ka soovist lahkuda linnavalitsusest.

MärksõnadVadim BelobrovtsevToomas VitsutsotsidsdeSotsiaaldemokraatlik ErakondTallinnabilinnapeaEesti Keskerakondkeskfraktsioonkoalitsiooninõukogu
TARTU MAANTEE LIIKLUSÕNNETUS
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Eelolev nädalavahetus Tallinnas
Nädala nael
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik