Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Kapo kahtlustab Songiseppa pistise võtmises

A +A -Print
Mirjam Mäekivi

Kaitsepolitsei kahtlustab Tallinna transpordiameti liiklusteenistuse direktorit Mati Songiseppa enam kui 200 000 krooni ulatuses pistise võtmises.

69-aastast Songisepale esitati täna kahtlustus pistise võtmises seoses liikluskorraldusprojektidele kooskõlastuste korraldamisega, teatas Põhja ringkonnaprokuratuur.

Kahtlustuse kohaselt on ta 2010. aasta suvel saanud pistisena sularaha, samuti on tasutud tema arveid. Kokku ulatub pistisena saadud summa üle 200 000 krooni.

Ülemöödunud nädalal otsis kapo läbi Songisepa kodu ja töökoha. Nii läbiotsimine kui ka tänane kahtlustuse esitamine on seotud Tallinna transpordiameti liikluskorralduse osakonna endise juhataja Vello Lõugase kriminaalasjaga.

Lõugas peeti septembri alguses kinni pistisevõtmises kahtlustatavana. Lõugast kahtlustatakse korduvas pistise võtmises tänavu suvel selle eest, et ta andis liikluskorraldusprojektidele kooskõlastusi. Pistist sai ta kahtlustuse kohaselt nii sularahas kui maksti kinni temale soetatud auto.

Lisaks Lõugasele ja Songisepale on sama kriminaalasja raames varem esitatud kahtlustus veel viiele füüsilisele ja viiele juriidilisele isikule.

Pistise andmise kahtlustus on esitatud teedeehituse, asfalteerimistööde ja äärekivide paigaldamisega tegeleva OÜ Tanner juhile Peeter Salmule, ASi Signaal juhile Ats Tammele ja OÜ Liiklusbüroo juhile Janno Sammulile.

Eelmisel nädalal selgus, et kahtlustatavate ringi kuuluvad veel kaks ettevõtjat, Aavo ja Rein, ning nendega seotud äriühingud.

Põhja ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Maria-Elisa Tuuliku sõnul said Aavo ja temaga seotud firma kahtlustuse pistise vahendamises ning Rein ja temaga seotud ettevõte pistise andmises.

Postimees.ee`le teadaolevalt on Reinu puhul tegemist firma K-Projekt suuromaniku ja dirketori Rein Annusveriga.

Kriminaalasja menetleb kaitsepolitseiamet, uurimist juhib Põhja ringkonnaprokuratuur.
 

MärksõnadMati Songisepp
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik