Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Värskendamiseks tõmba
:
Avaldatud:

Tallinlasi ootavad ees soojakatkestused

A +A -Print

Ajavahemikul 28. juunist kuni 3. juulini teeb AS Tallinna Küte Mustamäel Pirni tänaval asuva soojuskambri rekonstrueerimistöid. Seoses sellega esineb kuni viiepäevaseid soojuskatkestusi Pelguranna, Pelgulinna, Karjamaa ja Sitsi piirkonnas ning Kirsi-, Kuldnoka-, Sõstra-, Pirni- ja Rõika tänaval.

Tegu on ettevalmistavate töödega, mis on vajalikud Mustamäe ja kesklinna soojusvõrkude ühendamiseks. See aitab omakorda parandada Tallinna soojusvarustuse töökindlust. Tallinna Küte vabandab tööde tegemisega seotud ebamugavuste pärast ja loodab inimeste mõistvale suhtumisele.

Kuna tööde mõjupiirkonda jäävad ka Tallinna Pelgulinna sünnitusmaja ja Lääne-Tallinna keskhaigla, paigaldab Tallinna Küte kaks teisaldatavat ja kergel kütteõlil töötavat konteinerkatlamaja. Haiglate tarbeks paigaldatud katlamajad võimaldavad tagada ka osadele nende läheduses asuvatele tarbijatele soojusvarustuse jätkumise.

Lisainfot antud töödega seotud soojuskatkestuste kohta on jooksvalt võimalik leida Tallinna Kütte koduleheküljelt aadressil www.soojus.ee, samuti Tallinna linna koduleheküljel operatiivinfo alt.

Märksõnad:tallinna kütesoojakatkestus
KRIMI
Sponsoreeritud artiklid
Valimiste järelkajad
Üritused Tallinnas
Nädala nael
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik