Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Linnavalitsus veel lasteaiarühmade moodustamist ei luba

A +A -Print

Ehkki terviseamet ja sotsiaalminister andsid tervisekaitsenõuete tõttu puhkenud lasteaiatülis juba eelmisel nädalal järele, ei võta Tallinna linnavalitsus täna sügiseste lasteaiarühmade moodustamist veel arutlusele.

Kaks nädalat tagasi lasteaiarühmade komplekteerimise peatanud Tallinna linnavalitsuse tänases päevakorras rühmade moodustamise alustamiseks vajalikku määrust endiselt pole.

Haridusameti pressiesindaja Leini Jürisaar selgitas, et linn lähtub otsuste vastuvõtmisel seadustest: «Meie tegevuse aluseks ei saa olla pelgalt lubadus ehk linnavalitsuse määruse muutmiseks on vaja õiguslikku alust, täna see aga veel puudub.»

Samas on haridusamet tema kinnitusel vajalikud ettevalmistused teinud ning otsus lasteaiarühmade moodustamise kohta pannakse linnavalitsuse istungi päevakorda kohe pärast seda, kui sotsiaalministri määrust on muudetud.  

Praegu on olemasolevate lasteaedade tervisenõudeid leevendav sotsiaalministri määruse muudatus e-õiguses kooskõlastusringil, vastuseid ootab ministeerium homseks.

Märksõnadlasteaedharidusametlinnavalitsuslasteaiatülitervisekaitsenõuded
Samal teemal
Sponsoreeritud artiklid
Savisaar
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Viimased uudised
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik