Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Värskendamiseks tõmba
:
Avaldatud:

LTKH nõukogu vabastas kaks juhatuse liiget ametist

A +A -Print
Uwe Gnadenteich
Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu rahuldas tänasel istungil senise ravijuhi ja juhatuse liikme doktor Gennadi Timbergi lahkumispalve.

Uueks ravijuhiks määras nõukogu 29-aastase staažiga arsti, 2004. aastast LTKH ravikvaliteedi juhi ametis olnud doktor Imbi Moksi.

Seoses korraldamatusega haldusalas ja koostöö puudumisega kutsus LTKH nõukogu tagasi juhatuse liikme, finantsjuhi Veiko Pedoski, kes vabastati täna ametist.

«Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu liikmetena olime väga nördinud, kui erakorraliselt tehtud audit tuvastas finantsjuhi korraldamatuse tema haldusalas, finantskorraldust reguleerivate dokumentide eiramise ning temapoolse ebarahuldava koostöö juhatuses,» ütles LTKH nõukogu esimees Merike Martinson.

Pedosk määrati ametisse mullu märtsi lõpus ning siis pidi Martinson linnavolikogus vastama arupärimistele uue finantsjuhi puuduliku haridustee kohta. Toona kinnitas Martinson nii ajakirjanikele kui linnavolinikele, et Pedoskil on kõrgharidus samahästi kui käes ning et nii või teisiti on ta parim kandidaati haigla rahaasjade juhi kohale.

Lähiajal kuulutab LTKH välja konkursi uue finantsjuhi leidmiseks.

Märksõnad:VEIKO PEDOSKMerike Martinsonhaiglafinantsjuht
  Sponsoreeritud artiklid
  Üritused Tallinnas
  Nädala nael
  Viimased uudised
  Üritused Tallinnas
  Tallinna kinodes
  Söögikohad
  Uusi sündmusi
  Loe ja vaata
  Gallup

  Küsitluses on osalenud  inimest
  48h populaarsemad teemad
  Top lood
  Top kommentaarid
  UudisedKõik
  LiiklusKõik
  Vaba aegKõik
  TrennKõik
  SöögikohtKõik
  ShoppingKõik
  Galeriid
  POSTIMEES.eeKõik