Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Värskendamiseks tõmba
:
Avaldatud:
Kannatanud said traumasid ja vingumürgitust.

Adlas: plahvatuskohas raskendas kiirabi tööd põlengusuitsu levik

A +A -Print
Sandra Maasalu
Naine, kes viibis Tallinnas Kuldnoka tänava korteris, kus täna öösel kaks inimelu nõudnud plahvatus toimus, sai trauma, kõrvalkorteri mehed vingumürgituse, ütles Tallinna kiirabi peaarst Raul Adlas.

«Kohapeal oli neli kiirabibrigaadi, kes käisid paar korda haigla vahet ja kella kuueni hommikul julgestas veel üks kiirabibrigaad päästjate tööd,» ütles Adlas Postimees.ee'le.

Võrreldes 20. jaanuaril Põhja-Tallinnas Süsta tänava kortermajas toimunud plahvatusega oli kiirabi töö Adlase sõnul seekord veidi keerulisem. «Võrreldes Süsta tänavaga oli hoone suurem, kannatanute hulga selgitamine võttis aega, sest põlengu suits levis üle maja,» rääkis ta.

Kogu trepikoda, kus asuvas korteris plahvatus toimus, tuli evakueerida. «Inimesed tulid alla ja allusid kenasti korraldustele, keegi vastu ei punninud,» kirjeldas Adlas päästeoperatsiooni edukat sujumist.

Adlase sõnul on taktika taolisteks õnnetusteks hästi ära õpitud ning kiirabi koostöö päästjate ja politseiga sujus hästi.

Üks plahvatuse ja tulekahju ajal kõrvakorteris viibinud ja vingu saanud mees on nüüdseks haiglast koju lubatud, kuid teine endiselt Põhja-Eesti regionaalhaiglas. Plahvatanud korteris olnud naine on meedikute jälgimise all, ütles kella 8.40 aja Postimees.ee'le riigiprokuratuuri pressiesindaja. Plahvatuskohast lastehaiglasse viidud kaheaastane laps pääses lastehaigla kommunikatsioonijuhi Tiina Eieri sõnul vigastusteta ja on samuti jälgimise all.

Väidetava peretüli tõttu kohale kutsutud ja plahvatuse hetkel korteri ukse taga seisnud meespolitseiniku vigastused on riigiprokuratuuri esialgsetel andmetel pigem rasked, kuid mitte eluohtlikud.

Tallinnas Kristiine linnaosas Kuldnoka tänaval asuva üheksakorruselise maja ühes korteris kärgatas täna veidi pärast südaööd plahvatus, mille tagajärjel hukkusid mees ja väike laps.

Juhtunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlust.

Märksõnad:vigastustulekahjuTallinnsuitsraul adlaspäästjadpäästeoperatsioonpõhja-eesti regionaalhaiglaPolitseiplahvatuskuldnoka tänavKRISTIINEkiirabibrigaadkiirabi
  Sponsoreeritud artiklid
  Üritused Tallinnas
  Nädala nael
  Viimased uudised
  Üritused Tallinnas
  Tallinna kinodes
  Söögikohad
  Uusi sündmusi
  Loe ja vaata
  Gallup

  Küsitluses on osalenud  inimest
  48h populaarsemad teemad
  Top lood
  Top kommentaarid
  UudisedKõik
  LiiklusKõik
  Vaba aegKõik
  TrennKõik
  SöögikohtKõik
  ShoppingKõik
  Galeriid
  POSTIMEES.eeKõik