Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Tallinna loomaaia Amuuri leopard ootab uusi poegi

A +A -Print

Nädal Tallinna loomaaias

Veterinaarteenistus vaktsineeris sel nädalal Tallinna loomaaias manuleid ja alustas sõraliste soolenugiliste tõrjega, ennetamaks varsti lume alt välja sulavate ussimunade mõju.

Emase amuuri leopardi Darla võtsid arstid infrapunase kaamera valvsa kontrolli alla, sest ta on jõudnud jääda n-ö nurgavoodisse. Üleeile viisid Helsingi kolleegid lõpuks üle lahe minema ka tema eelmise pesakonna viimase poja, kes sai linna volikogu esimehe järgi nimeks Toomas (pildil).

Kotkamäel haudusid merikotkad välja ühe tibu. Kaljukotkad nii vastutulelikud polnud, kuid munesid inkubaatorisse panekuks veel kaks muna. Oma esimese munaga said maha ka raipekotkad ning seegi tuli viljastatuse kontrolli huvides inkubaatorisse panna.

Kevadine koolivaheaeg on pakkunud koolijütsidele loomaaias värsket vaatamist. Paari nädala eest ilmavalgust näinud kaamelihakatis on nüüd juba suures aias ja tema koha tallis hõivas möödunud nädalavahetusel uus äsjasündinud kõrbelaev. Hallhülgeil käib parajasti äge pulmamäng.

Eelmisel laupäeval said loomaaias praeguste tegijatega ja ka omavahel taas kokku 30 aastat tegutsenud laste loodusringide kunagised juhendajad ja õpilased ning pidasid Rocca al Mare kooli saalis maha asjakohase piduliku aktuse.
Märksõnadtiigerloomaaed
Samal teemal
1. september
Sponsoreeritud artiklid
Kalaranna kisma
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Viimsi veekeskuse tragöödia
Velotakso
Üritused Tallinnas
Viimased uudised
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik