Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Uudishimulikud ummistasid Tartu maantee

A +A -Print
Tallinna linnavalitsus keelitab linlasi, et nad ei läheks Ülemiste järve äärde hädamaandumise teinud lennukit uudistama ja liiklust takistama.


Tallinna kriisireguleerimise meeskonna liikmed, kes Ülemiste järve ääres olukorraga tutvumas käisid, sattusid totaalsesse liiklusummikusse, kus sai autoga liikuda ainult kümne kilomeetrise tunnikiirusega.

Ühe pealtnägija sõnul on inimesed kogunenud lennujaama juurde isegi binoklite ja pikksilmadega, et järvejääl lebavat lennukit ja selle juures toimuvat uudistada. 

Uudishimulikud ning nende sõidukid häirivad liiklust Tartu maanteel ning takistavad päästetöid. Raepressile teatati, et järve kaldalt ei ole sisuliselt midagi näha ja päästetööde ala on rangelt piiratud.

AS Tallinna Vesi on Ülemiste järvele hädamaandumise sooritanud lennukist lekkiva kütuse põhjustatud võimaliku reostuse tõrjumiseks valmis ning veepuhastusjaamast väljuva joogivee kvaliteet ei kannata.

MärksõnadÜlemiste Järvlennuõnnetus
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik