Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Reformierakond: Tallinn jätkab linlaste nöökimist

A +A -Print
Uwe Gnadenteich
Reformierakond taunib linnavalitsuse plaani tellida Tallinna abipaketile ligi miljon krooni maksev reklaamikampaania.

«Plaanitav reklaamikampaania meenutab sügist, kui linn kleebiti täis puidust mehikesi ja plakateid. Poole miljoni krooni eest osteti küttepuid ja kartuleid ning 2 miljoni krooni eest tehti sellele kampaaniat. Peale toonast skandaali on sügavalt piinlik lugeda linnavalitsuse plaani taas kord samasse ämbrisse astuda,» ütles Reformierakonna fraktsiooni esimees Remo Holsmer.

«Iga tallinlase huvides on see, et taolisi kampaaniaid maksumaksja raha eest ei korraldata. Selle tõttu kannatavad lasteaiad, ühistransport, lumekoristus või teede remont. Kutsun linnavalitsust üles kampaaniast loobuma ja seda miljonit krooni märksa mõistlikumalt kasutama,» lisas ta.

Holsmeri sõnul on lubamatu, et Tallinn kehtestab uusi makse ja samal ajal korraldab linna raha eest Keskerakonna valimispropagandat. «Kuidas põhjendab linn maamaksu tõusu ja uut müügimaksu, kui linnaeelarvesse laekuvat raha kasutatakse täiesti valedel eesmärkidel?» küsis opositsionäär.

Linnavalitsus tellib kuni riigikogu valimisteni kestva abipaketi reklaamikampaania, millele kulub koos käibemaksuga ligi 1 miljon krooni. Esmaspäeval välja kuulutatud riigihange hõlmab Tallinna abipaketi teavitus- ja kujundustöid etteantud kujundusega, sealhulgas tegevus- ja meediaplaani lõplikku koostamist ja elluviimist tänavu märtsist kuni tuleva aasta veebruarini.

MärksõnadvalimisedTallinnreklaamikampaaniaabipakett
Samal teemal
Sponsoreeritud artiklid
Kalaranna kisma
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Viimsi veekeskuse tragöödia
Velotakso
Üritused Tallinnas
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik