Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Töötu mehe ametissesaamist segab saatuslik pudel õlut

A +A -Print
Kadri Ratt

Oras lootis tööbörsil reisisaatjaks kandideerida, kuid Tallinna Autobussikoondise personaliosakonna juhi Malle Säärekõnno sõnul ei ole neil tarvis inimesi, kes õlut joovad, vahendas «Reporter.ee».

Oras ise kinnitas, et ta oli enne vestlust ära joonud vaid ühe pudeli õlut ning seetõttu ei pidanud ta eitavat vastust õiglaseks. Samas tunnistas ta, et pudeli õlle joomise pärast oli ta varem vallandatud firma G4S turvatöötaja kohalt.

Säärekõnno lubas, et autobussikoondis annab mehele veel ühe võimaluse reisisaatjaks kandideerida, kuid seda vaid juhul, kui ta hoiab alkoholi tarbimist kontrolli all.

Sotsiaalminister Hanno Pevkur aga nimetab Tallinna tööbörsi showks, millega mõnitatakse töötuid. Tööbörs oli tema hinnangul läbi viidud ebainimlikult ning tegelikkuses oli selle toimumise ajal Tallinnas töötukassa vahendusel pakkumisel üle 500 töökoha.

Samuti olid osad Tallinna tööbörsil pakutud töökohad samaaegselt pakkumisel ka töötukassa vahendusel, kuid positiivse meediapildi saamiseks võeti Pevkuri sõnul need pakkumised töötukassast välja ning viidi üle tööbörsile.

Märksõnadtöötudtööbörssotsiaalsed töökohad
Samal teemal
Sponsoreeritud artiklid
Savisaar
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Viimased uudised
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik