Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:
Täiendatud kell 16.55!

Politsei kuulas üle plahvatuskorteris elanud mehe

A +A -Print
Politsei on üle kuulanud 40ndates aastates mehe, kes üüris Põhja-Tallinnas Süsta tänaval korterit, kus täna öösel plahvatus kärgatas. Juhtunu suhtes alustatud kriminaalasja raames kedagi kahtlustatavaks seni kuulutatud pole.


Süsta tänava elumajas kärgatas plahvatus öösel kella veerand kolme ajal.

«Plahvatus toimus ühes korteris, mida üüris 40ndates aastates eestlasest mees, kes praegu viibib põletushaavadega haiglas,» sõnas ringkonnaprokurör Ainar Koik rahvusringhäälingu raadiouudistele. Mehe elu ohus ei ole.

Põhja ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Maria-Elisa Tuulik märkis, et politsei on selle mehe ka üle kuulanud, kuid mitte kui kahtlustatava. Ta lisas, et kahtlustatavaid praegu ei ole.

Põhja ringkonnaprokuratuuri andmetel võivad möödunud öösel plahvatuses tugevalt kannatada saanud ja varisemisohtlikus Süsta 14 majas toestamistööd kesta isegi kuni homme õhtuni.

Tuuliku sõnul praegu toestamistööd käivad, kuid ei ole täpselt teada, kui kaua need aega võtavad. Väga võimalik, et alles homme õhtul saavad eksperdid minna majja plahvatuse asjaolusid uurima.

Tuulik mainis, et politsei algatatud kriminaalasi on Põhja prefektuuri menetluses ning nende uurijad hakkavad asjaga tegelema kohe, kui selleks võimalus avaneb.

Märksõnadsüsta 14plahvatusmaria-elisa tuulikainar koik
Samal teemal
1. september
Sponsoreeritud artiklid
Kalaranna kisma
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Viimsi veekeskuse tragöödia
Velotakso
Üritused Tallinnas
Viimased uudised
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik