Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Tallinnas jätkub lume koristamine täishooga

A +A -Print
Tallinna tänavatel töötas eile ja täna öösel kokku 37 puistur-sahka, 26 traktorit, 18 kallurit, üks kopp ja kaheksa laadurit, ainuüksi ühe päevaga veeti linnast välja enam kui 4000 kuupmeetrit lund.

Käsitööbrigaade oli väljas 26. Tänavatele puistati kokku 162 tonni kloriide ja 9,8 tonni sõelmeid. Mõneti häiris talihooldust busside lõpp-peatustes valesti pargitud autod ja bussiliiklust ära vedamata lumi, ent üldiselt töötas ja töötab ka praegu ühistransport suuremate häireteta. Töötuid on rakendatud linnaosades lumekoristamisel käsitööbrigaadides.

Abilinnapea Deniss Boroditš märkis, et paraku ei võimalda kehtiv seadusandlus kasutada töötuid lumekoristus- ja muudel avalikel töödel rohkem kui 50 tundi kuus.

«Tallinna linn esitas vabariigi valitsusele ettepaneku muuta tööturuteenuste ja ‑toetuste seadust selliselt, et saaks suurendada töötute töölerakendamise võimalust 50 tunnilt 80 tunnini kuus, kuid paraku riik linna ettepanekut ei toetanud,» tõdes Boroditš.

Kestva lumesaju tõttu võib liiklus olla ajutiselt häiritud, eelkõige seoses lumesahkade kolonnide tööga. Autojuhte palutakse olla ettevaatlikud ja suhtuda arusaamisega ning varuda liiklemiseks aega!

Ilmaprognoos lubab aeg-ajalt lumesadu ja kohati ka tuisku.

Märksõnadlumekoristuslibedus
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik