Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Kultuuripealinn paneb ideede eest välja pool miljonit krooni stipendiume

A +A -Print
SA Tallinn 2011 kuulutas välja üle-eestilise ideekonkursi «52 üllatust ja ideed», mille raames pannakse välja 52 stipendiumi, igaüks 10 000 krooni väärtuses.

Konkursiga otsitakse ideid sündmusteks, mille abil hakata 1. jaanuarist 2010 lugema Euroopa kultuuripealinna aasta alguseni jäänud nädalaid.

«Oodatud on kõik meid ümbritsevat sotsiokultuurilist keskkonda paremaks muutvad ideed ja tegevused ning projektid, mis asetavad meile harjumuspärased nähtused uude konteksti,» selgitas projekti koordineerija Kaarel Kuurmaa.

«Nii toimub aktiivsete kodanike eestvedamisel 2010. aasta igal nädalal üks linlasi kaasahaarav sündmus, aktsioon, kunstiprojekt, heategevusüritus.»

Idee tuleb ellu viia ükskõik millises Tallinna linnaosas, kuid ühe kindla nädala jooksul - konkreetne nädal lepitakse kokku SA-ga Tallinn 2011, kes hoolitseb selle eest, et avalikkus ettevõtmisest teada saaks.

Sündmus peab olema avalik, seda peab olema võimalik dokumenteerida ja jäädvustada (filmida, pildistada, lindistada vms) nii SA Tallinn 2011-l kui ka meedial. Aasta lõpus kogutakse kõik ellu viidud ideed kokku ja avaldatakse kogumikuna.

Projektid võivad toimuda avalikus linnaruumis, kodudes, asutustes, kultuuri -, spordi -, ja meelelahutuskeskustes. Eesmärk on teadvustada Tallinna ja Eesti elanikele, et aastal 2011 on Tallinn Euroopa kultuuripealinn.

Konkursi põhjalikud reeglid ja stipendiumitaotlus on kodulehel www.tallinn2011.ee/52ideed.

Avalik ideekonkurss kestab terve kuu, lõpptähtaeg on 30. novembril.

Märksõnadtallinn 2011stipendium
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik