Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Mustjõel käib aktiivne hääletus

A +A -Print
Uwe Gnadenteich
Tallinnas Mustjõe Gümnaasiumis, kus asub kaks valimisjaoskonda, käivad inimesed usinalt hääletamas.

Kella kümneks oli 9. jaoskonnas käinud umbes 50 valijat, eelhääletusega kokku on hääli antud ligi 130. Samas hoones asuvas 8. jaoskonnas oli kella kümneks valimiskasti lastud 86 hääletussedelit, eelhääletusel anti seal 211 häält, ütles jaoskonnakomisjoni liige Rita Nikkel.

Mõlema jaoskonnakomisjoni liikmed on kindlad, et valimistest osavõtu protsent tuleb igal juhul kõrgem kui eurovalimistel. See on ka loogiline, sest tegemist on ikkagi kohalike asjadega, mis on inimestele arusaadavad ja lähevad neile korda.

Mustjõel käis hääletamas ka Sotsiaaldemokraatliku Erakonna aseesimees Katrin Saks, kelle sõnul on kõige tähtsam, et inimesed valima tuleksid. « Vähemalt minu jaoskonnas öeldakse, et inimesed on aktiivsed Kõige hullem oleks, kui inimesed üldse valima ei tuleks. Kuigi meil ju ei ole alampiiri, kui palju hääletajaid peab käima, et valimised toimunuks lugeda. Aga väga nadi tunne on, kui inimesed ei tule valima. Nii et see on juba iseenesest hea näitaja, et siin nii palju inimesi on,» lausus Saks.

Saks ise tunneb ennast valimiste päeval kindlalt. «Ma olen käinud viimasel ajal väljas niipalju kui ilm vähegi lubas ja olen rääkinud paljude inimestega. Suhtumine on olnud hea ja see annab mulle natuke enesekindlust juurde,» rääkis sotside aseesimees.

Tänase päeva lubas ta veeta koduseid töid tehes. «Ma lähen koju koristama. See on alati hea viis närve rahustada ja aega kulutada. Õhtul ootan koos erakonnakaaslastega valimistulemusi. Nagu kõikide valimiste ajal, saame ka nüüd kokku. Seekord Tartu maanteel pubis Seiklusjutte maalt ja merelt. Kella kaheksast oleme kõik seal koos ja ootame üheskoos valimistulemusi,» ütles Saks.


Märksõnadvalimisedhääletusmustjõe gümnaasiumKatrin Saks
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik