Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Solarise laevaring oli esialgu arvatust kolm korda suurem

A +A -Print

 Päästeameti täpsustatud andmetel kukkus Solarise keskuse kinosaalis alla kipsist vahelagi koos soojusisolatsiooniga umbes 600 ruutmeetri ulatuses. Eile räägiti kolm korda väiksemast pindalast.


Eesti Arhitektide Liidu esimees Ike Volkov ütles Kuku raadiole täna hommikul antud intervjuus, et Solarises toimunud laevaring ei ole naljaasi. Kui keegi oleks varingu alla jäänud, siis oleks tagajärjed võinud olla traagilised.

Kui alguses teatati, et lae varingu võis põhjustada veeavarii, siis eile hilisõhtul lükati see versioon ümber, kuna mingit veeleket ei tuvastatud.

Volkov ei soovinud varingu põhjuste kohta spekuleerida, kuid märkis, et kindlasti võib nii suure rajatise ehitamise puhul tulla ette kiirustamist. Päev enne Solarise avamist viibis ta ise seal ja tunnistas, et sel hetkel oli ta veendunud, et maja ei saa valmis.

Volkov rääkis ka Solarise välimusest ja ütles, et tema arvates ei ole hoone selles keskkonnas vääriline rajatis, see koht oleks paremat saatust väärinud. Ta heitis ka ette, et keskuse rajamise eel räägiti kogu aeg kultuurikeskusest, nüüd aga elustiilikeskusest. Volkovi hinnnagul on aga ehitatu vaatesaalidega kaubanduskeskus.

Märksõnadsolarise keskus
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
KEVAD TALLINNAS
Üritused Tallinnas
Nädala nael

Sõidaks nädalavahetusel Tallinnast välja, aga kuhu?

Reisikorraldaja Traveller.ee annab häid soovitusi neile pealinlastele ja külalistele, kel soov päevaks Tallinnast kaugemale sõita.

Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik