Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:
Linn kulutab kartulite ja puude ostuks 640 000 krooni!

Kartulisoovijaid jagub, küttepuid tahavad üksikud

A +A -Print
Hanneli Rudi
Tallinna abipaketi raames jagatavaid tasuta kartuleid soovib pea pooltuhat peret, küttepuid on siiani küsinud vaid 9 peret.


«Ühe päevaga tuli kartulitaotlusi 452 perekonnalt, küttepuude-abi küsis 9 perekonda,» vahendas Raepress Tallinna linnapea Edgar Savisaare linnavalitsuse pressikonverentsil öeldut. Linnapea oli kindel, et taotlejaid tuleb rohkem kui esialgu oodati, sest avaldusi saab esitada kuni 20. oktoobrini.

Tallinna Linnavalitsus eraldas tänasel istungil linnavalitsuse reservfondist Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuametile 640 000 krooni toidukartuli ja küttepuude ostmiseks toimetulekutoetust saavatele peredele.

Tänavu toimetulekutoetust saanud pered saavad linnalt ühekordset abi - küttepuid ja/või toidukartulit- linnaosa sotsiaalhoolekande osakonnale esitatud avalduse alusel. Ühele abivajavale perele eraldatakse 2 m³ küttepuid ja 40 kilo toidukartuleid.

Sotsiaal- ja tervishoiuamet kuulutas välja küttepuude ja kartuli ostmiseks läbi lihtmenetlusega riigihanke ning sõlmib tarnijaga lepingu.

Küttepuud ja/või toidukartulid jõuavad küsijateni oktoobris. Abilinnapea Merike Martinsoni sõnul on selliseid küttepuid vajavaid peresid ligi 200 ning toidukartulit vajavaid peresid 2000.

Märksõnadtallinna linnavalitsusMerike MartinsonküttepuudkartulEdgar Savisaarabipakett
Samal teemal
Sponsoreeritud artiklid
Kalaranna kisma
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Viimsi veekeskuse tragöödia
Velotakso
Üritused Tallinnas
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik