Tagasi mobiilivaatesse
Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
Värskendamiseks tõmba
:
Avaldatud:

Jäppinen: meie pole varivalimiste korraldamist koolis keelanud

A +A -Print
Hanneli Rudi
Tallinna abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul ei ole linnavõim kuidagi takistanud ega keelanud koolidel varivalimiste projektis osalemast.

Tallinna abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul langetab otsuse projektis osalemiseks või mitteosalemiseks iga kool ise, teatas ta Raepressi vahendusel.

«Nagu ma ka oma pöördumises koolijuhtidele kirjutasin, toetan ma igal võimalusel alati noorte poolseid hariduse ja õpetamisega seotud algatusi, kuid nagu jõudis ettevõtmise sisuga tutvudes järeldusele ka Tallinna Noortenõukogu - on tegemist liialt kiirustades ja läbimõtlemata korraldatud ettevõtmisega,» selgitas Jäppinen.

Tema sõnul oleks ta oodanud jõulist ja tugevat noorpoliitikute kaasamist projekti, «kuid kahetsusväärselt soovivad noored tuua valimiseelsel ajal koolidesse hoopis niiöelda suure poliitika.»

Jäppineni sõnul kasutatakse antud juhul õpilasi üksnes päevapoliitilises võitluses, kes pahaaimamatult rakendatakse kohalike valimiste eel valimisvankri ette.

«Viimast arvesse võttes oleks mõistlik olnud projekt läbi viia tuleval õppeaastal ning sel juhul kaasates ka kõik pealinna munitsipaalkoolid - ning ettevõtmine korraldada mitte ainult Tartus ja Tallinnas, vaid ehk üle Eesti,» lisas abilinnapea.

Märksõnad:KAIA JÄPPINENvarivalimisedvalimised
KRIMI
Sponsoreeritud artiklid
KRIMI
Valimiste järelkajad
Üritused Tallinnas
Nädala nael
Viimased uudised
Üritused Tallinnas
Tallinna kinodes
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik