Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:

Edgar Savisaar kohtus Boris Grõzloviga

A +A -Print
Täna kohtus Tallinna delegatsioon eesotsas Edgar Savisaarega Moskvas Jedinija Rossia (Ühtne Venemaa) juhtide, Venemaa riigiduuma esimehe Boris Grõzlovi ning riigiduuma välissuhete komitee esimehe Konstantin Kossatšoviga.

Jätkusid ka läbirääkimised Moskva linnapea Juri Lužkoviga. Lepiti kokku edasise koostöö suhtes nii Moskva ja Tallinna kui Keskerakonna ja Jedinija Rossija vahel. Moodustatakse kahe partei ühised töörühmad, et leida võimalusi edasiminekuks riikide majandussuhetes. Nenditi, et kahe riigi vaheline koostöö majanduses vajab uut impulssi tupikust väljatulekuks.

Savisaar tõstatas küsimused koostööst transiidi vallas ning vajadusest avada Venemaa suurlinnade turud Eesti põllumeeste toodangule. Samuti märgiti, et on vaja rohkem koostööd teha piiriäärsete alade elanike huvides, taastades nendele lihtsustatud piiriületamise korra.

Moskva delegatsioon külastab Tallinna 30. septembril, kui Lasnamäel avatakse patriarh Aleksius II mälestusele põhendatud väljak.

Moskva linnapea Lužkov andis Savisaare ja teda saatva delegatsiooni auks piduliku lõuna. Tallinna delegatsioon saabub Eestisse täna õhtul.

MärksõnadEdgar Savisaar
Samal teemal
Sponsoreeritud artiklid
Kalaranna kisma
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Viimsi veekeskuse tragöödia
Velotakso
Üritused Tallinnas
Viimased uudised
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik