Teeme koos parema Tallinna
Saada vihjeSaada pilt
:
Avaldatud:
Trollijuhid ühinesid streigiga!

Pealinn plaanib riigilt streigikahjud sisse nõuda

A +A -Print


Sõpruse puiesteel nähtud trollijuhid rääkisid Postimees.ee'le, et streigiga on liitunud vanemad trollijuhid, hiljuti tööle asunud kardavad oma teenistuse pärast ning sõidavad edasi.

Samad juhid ütlesid, et eesmärgiga trolliliiklust mitte katkestada on rooli pandud ka trollipargi teisi töötajaid, näiteks insenere, kellel vastav luba olemas. Sama tehti trammipargis.

Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli sõnul kaalub pealinna valitsus võimalust pöörduda streigist tulenevate kahjude hüvitamiseks vabariigi valitsuse poole, kes on sellisel olukorral lasknud tekkida.

Seoses Eesti Ametiühingute Keskliidu streigiga toimub täna kella 10.15 kuni 11.15ni ühistranspordi töötajate toetusstreik, mis puudutab ka Tallinna ühissõidukeid, teatab Raepress.

Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli loodab, et streigi mõju ei halva liialt linlaste tegemisi ning see viiakse läbi korrektselt.

Erinevalt Tartust ja Põlvast, kus streik toimub kogu tööpäeva jooksul, arvestavad streigi korraldajad pealinna elurütmi ja tipptundidega.

Märksõnadvabariigi valitsustransporttallinna linnavalitsusstreik
Samal teemal
Savisaar
Sponsoreeritud artiklid
Saada meile vihje!
Nägid midagi huvitavat? Saada meile kiri, video või pilt siit!
Viimased uudised
Söögikohad
Uusi sündmusi
Loe ja vaata
48h populaarsemad teemad
Top lood
Top kommentaarid
UudisedKõik
LiiklusKõik
Vaba aegKõik
TrennKõik
SöögikohtKõik
ShoppingKõik
Galeriid
POSTIMEES.eeKõik